Automatyczna rejestracja - IX Bitwa ESA o Płock - 2019
Zgłoszenia przyjmujemy do 26 czerwca 2019.
W przypadku zmian, dodatkowych uwag i problemów z rejestracją przez poniższy formularz, prosimy o wysyłanie zgłoszenia rejestracyjnego lub uwag na adres email podany w dziale Kontakt.

Rejestracja - IX Bitwa ESA o Płock - 2019

Imię i Nazwisko : 
Nick : 
Email : 
Tel. kontaktowy : 
Miejscowość : 
Eskadra : 
Kanał podstawowy : 
Kanały rezerwowe : 
WW I - modele : 
WW II - modele : 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i informacyjnych przy organizacji zawodów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oświadczam, że zapoznałem się z obowiązującym regulaminem Aircombat ESA na rok 2019, zobowiązuję się go przestrzegać ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników zawodów, widzów, organizatorów i pozostałych osób znajdujących się w sektorze, w którym odbywają się zawody. Mam świadomość, że ponoszę indywidualną odpowiedzialność za wyrządzone przeze mnie szkody na mieniu i zdrowiu.



Lp.

Imię i Nazwisko
( eskadra )

Nick

Miasto

MHz RC

Konkurencja

WWI

WWII

1.

Marcin Lipiński
(Płock)

AQUARIUS

Płock

2,4 (2,4)

+

+

2.

Marcin Sałek
(Warszawskie Jastrzębie)

kabat

Warszawa

2,4 ()

Pfalz D3

A6M5 ZERO

3.

Wojciech Krajnik
(Kamikadze)

Wodzu

Wrocław

61kan/35 MHz ()

PUP,Pfalz

Bf-109

4.

Andrzej STASIAK
(Kaikadze)

spiderok

Wrocław

2.4 ()

Floch

Rata

5.

Krzysztof Sionek
(Hunters)

Radom

2.4 ()

+

6.

Grzegorz Bielecki
(KAMIKADZE )

Grzechu

KRZELÓW

2,4 GHz ()

+

+

7.

Marcin Olas
(Warszawskie Jastrzębie)

meteor

Zduńska Wola

2,4GHz ()

Fokker DVII

Ki-61

8.

Jacek Owczarczak
(Warszawskie Jastrzębie)

Warszawa

2,4GHz ()

Albatros D.III

P-51B Mustang

9.

Radosław Krakowiak
()

rado

Wrocław

2.4GHz ()

Mustang, Sturmovik

10.

Karol Wdowikowski
()

Wrocław

2,4 ()

+

11.

Maciej Pisarski
(Angry Goose)

Warszawa

2,4 ()

zero, d-520

12.

Michał Drozd
(Warszawskie Jastrzębie)

Stare Faszczyce

2,4 GHz ()

Albatros D5

Hawker Hurricane

13.

Bogdan Piotrowski
(Warszawskie Jastrzębie)

Sieraków

2.4 GHz ()

Pfalz DIII

+

14.

Konrad Kwaśnik
(Warszawskie Jastrzębie)

Warszawa

2,4 ()

Pfalz DIII

PZL 37

15.

Sławomir Sosnowski
(Płock)

SlavikS

Płock

2,4 ()

Fokker DR7

Mig-3, Ki, P51

16.

Piotr Kubissa
(ESA Płock)

Płock

2,4 ()

Ki-94