Automatyczna rejestracja - XI Bitwa ESA o Płock - 2021
Zgłoszenia przyjmujemy do 9 czerwca 2021.
W przypadku zmian, dodatkowych uwag i problemów z rejestracją przez poniższy formularz, prosimy o wysyłanie zgłoszenia rejestracyjnego lub uwag na adres email podany w dziale Kontakt.

Rejestracja - XI Bitwa ESA o Płock - 2021

Imię i Nazwisko : 
Nick : 
Email : 
Tel. kontaktowy : 
Miejscowość : 
Eskadra : 
Kanał podstawowy : 
Kanały rezerwowe : 
WW I - modele : 
WW II - modele : 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i informacyjnych przy organizacji zawodów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oświadczam, że zapoznałem się z obowiązującym regulaminem Aircombat ESA na rok 2021, zobowiązuję się go przestrzegać ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników zawodów, widzów, organizatorów i pozostałych osób znajdujących się w sektorze, w którym odbywają się zawody. Mam świadomość, że ponoszę indywidualną odpowiedzialność za wyrządzone przeze mnie szkody na mieniu i zdrowiu.



Lp.

Imię i Nazwisko
( eskadra )

Nick

Miasto

MHz RC

Konkurencja

WWI

WWII

1.

Marcin Lipiński
(Esa Płock)

Aquarius

Płock

2.4 (2.4)

Fokker D7

Whirlwind

2.

Wojciech Kranik
(Kamikadze)

Wodzu

Wrocław

61 kań / 35 MHz ()

Pfalz , PuP

BF - 109 f

3.

Andrzej Stasiak
(Kamikadze)

Spiderok

Wrocław

2.4 ()

Taki ładny w paski

Nie za szybkie nie za wolne

4.

Grzechu Bielecki
(Kamikadze)

Grzechu

Wrocław

2,4GHz ()

+

+

5.

Karol Wdowikowski
(Czarne Orły)

Wrocław

2,4 GHz ()

FW 190

6.

Darek Stężalski
(Kamikadze)

DS6

Wrocław

66 ()

Spad 13

Me 109

7.

Michał Drozd
(Warszawskie Jastrzębie )

Pilot71

Stare Faszczyce

2.4 GHz ()

Albatros d5, fokker d 6

8.

Mirosław Skowroński
(Aircombat Kraków)

mirolek

Kraków

2,4 GHz ()

Pfaltz

C3603 I-16

9.

Przemek Jakubczak
(MadDogs)

Japim

Warszawa

2.4 ()

F4U

10.

Adam Malinowski
()

Maniek

Skierniewice

2.4GHz ()

Camel

Zero

11.

Marcin Olas
(Warszawskie Jastrzębie)

Meteor

Zduńska Wola

2,4GHz ()

Fokker D VII

KI-61

12.

Tomasz Betka
(Kamikadze Wrocław )

Tb86

Bierutów

2,4 ()

Łoś

13.

Damian Śliwa
(Aircombat Kraków )

Kraków

2,4 GHz ()

Albatros

Machhi saetta, i-16 rata, pzl p62

14.

Piotr Boetzel
(Warszawskie Jastrzębie)

Magdalenka

2.4GHz ()

Spitfire, Mustang

15.

Stefan Paszkiewicz
(161 EM)

Stefano

Skierniewice

2,4 GHz ()

Phonix d2, albatros d2

Nie

16.

Tomasz Bakalarz
(161 EM)

TBaki

Maków

2,4 GHz ()

Pfalz d3

17.

Zbigniew Bzdęga
(Aircombat Zawiercie)

Zawiercia

2,4 (2,4)

Nieuport

Gruman

18.

Marcin Wilczyński
(Aircombat Zawiercie)

Sosnowiec

2,4 (2,4)

SPAD

kawasaki

19.

Wiktor Welon
(Aircombat Zawiercie)

(młody::)

Józefosław

2,4 GHz ()

+

+

20.

Piotr Berus
(Kamikadze)

Wrocław

2.4 ()

Albatros

Fw 190

21.

Jakub Muranowicz
(Artbem)

Kuba

Warszawa

2,4Ghz ()

Albatros

PZL-37 Łoś

22.

Michal Nowacki
(Kamikadze)

WROCŁAW

2.4 (2.4)

Mitsubishi A6M