Informacje dla zawodników
UWAGA: Zmiana miejsca rozgrywania zawodów - mapka dojazdu w pozycji menu "Dojazd"

1. Wszystkim zawodnikom zapewniamy:
- taśmy do walki
- dyplomy uczestnictwa
- ciepły posiłek oraz napoje
- możliwość zaparkowania

Z uwagi na dwudniową imprezę - połączone dwudniowe zawody ESA i ACES - zapewniamy możliwość rozstawienia namiotu na terenie lotniska.

Wszystkich zawodników ACES, którzy zostają na niedzielne zawody ESA oraz tych pilotów ESA, którzy zechcą dojechać w sobotę zapraszamy na wieczorne ognisko.


Na zwycięzców czekają dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

2. Kaski
W czasie trwania zawodów obowiązuje nakaz noszenia kasków ochronnych w strefach określonych regulaminem. Organizatorzy będą posiadali kilka kasków dla najbardziej zapominalskich, jednak nie zapewniamy ich dla wszystkich zawodników!3. Ubezpieczenie
Każdy uczestnik imprezy ponosi indywidualną odpowiedzialność za wyrządzone przez niego szkody. Wskazane jest aby zawodnik posiadał aktualną polisę ubezpieczeniową OC obejmującą udział w zawodach modeli RC. Posiadanie polisy nie jest obligatoryjne.
Każdy zawodnik rejestrujący się na zawody oświadcza, że zapoznał się z obowiązującym regulaminem Aircombat ESA na rok 2019, zobowiązuje się go przestrzegać ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników zawodów, widzów, organizatorów i pozostałych osób znajdujących się w sektorze, w którym odbywają się zawody. W związku z powyższym nie będziemy w dniu zawodów zbierać oświadczeń.

4. Wpisowe
Wpisowe w wysokości 30 PLN będzie pobierane podczas rejestracji zawodników. Wpisowe obejmuje składkę 3 PLN na poczet dyplomów i pucharów dla zwycięzców Pucharu Polski ESA 2019.